perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

gërshërë në portugalisht

Fjalë: gërshërë (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-portugalisht
Përkthime (1): tesoura
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: portugalisht gërshërë, gërshërë në portugalisht, tesoura në shqip
gërshërë në portugalisht