perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

gabim në portugalisht

Fjalë: gabim (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-portugalisht
Përkthime (5): carência, culpa, defeito, erro, falta
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: portugalisht gabim, gabim zagarolo, gabim shtypi, gabim rrjete ne tenis, gabim ortografik, gabim mjekimi, gabim në portugalisht, carência në shqip
gabim në portugalisht

Fjalë të ngjashme

lindje bebi perde ne sy dyzet hadithe