perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

gisht në portugalisht

Fjalë: gisht (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-portugalisht
Përkthime (2): dedo, perno
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: portugalisht gisht, gisht në portugalisht, dedo në shqip
gisht në portugalisht