perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

gjashtëdhjetë në portugalisht

Fjalë: gjashtëdhjetë (numri i letrave: 13)
Fjalë: shqiptar-portugalisht
Përkthime (1): sessenta
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: portugalisht gjashtëdhjetë, gjashtëdhjetë në portugalisht, sessenta në shqip
gjashtëdhjetë në portugalisht