perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

gjej në portugalisht

Fjalë: gjej (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-portugalisht
Përkthime (9): atinar, descobrir, destapar, desvendar, revelar, achar, deparar, encontrar, fechar
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: portugalisht gjej, gjej pune online, gjej pune, gjej prona, gjej numra celulari, gjej ndryshimin, gjej në portugalisht, atinar në shqip
gjej në portugalisht