perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

gjelbër në portugalisht

Fjalë: gjelbër (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-portugalisht
Përkthime (2): verde, verdura
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: portugalisht gjelbër, gjelbër në portugalisht, verde në shqip
gjelbër në portugalisht

Fjalë të ngjashme

leje minerare mënyrë dëshirore