perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

gju në portugalisht

Fjalë: gju (numri i letrave: 3)
Fjalë: shqiptar-portugalisht
Përkthime (4): cotovelo, hortelão, joelho, rodilha
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: portugalisht gju, gju result, gju mail, gju logo, gju hisar result, gju hisar, gju në portugalisht, cotovelo në shqip
gju në portugalisht

Fjalë të ngjashme

gazetar significado