perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

grua në portugalisht

Fjalë: grua (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-portugalisht
Përkthime (3): mulher, mulherio, esposa
Vlerësim:
(3.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: portugalisht grua, grua torre, grua shtatzane ne enderr, grua portico, grua orquilla, grua in english, grua në portugalisht, mulher në shqip
grua në portugalisht

Fjalë të ngjashme

lag ja gale lyrics mirë natë