perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

grumbull në portugalisht

Fjalë: grumbull (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-portugalisht
Përkthime (14): bloco, massa, peça, acervo, chusma, cúmulo, montão, multidão, pila, pilha, ruma, aglomerariam, houvera, listra
Vlerësim:
(2.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: portugalisht grumbull, granbull xy, granbull weakness, granbull stats, granbull smogon xy, granbull smogon, grumbull në portugalisht, bloco në shqip
grumbull në portugalisht