perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

grup në portugalisht

Fjalë: grup (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-portugalisht
Përkthime (16): banda, bando, colectivo, facção, grupo, multita, populacho, brigada, conjunto, destacamento, equipe, lote, turma, agruparia, equipo, síndrome
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: portugalisht grup, grup yorum, grup vitamin, grup servicii petroliere, grup piala dunia 2014, grup interesi, grup në portugalisht, banda në shqip
grup në portugalisht

Fjalë të ngjashme

bimor medford oregon pull and bear