perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

gumëzhin në portugalisht

Fjalë: gumëzhin (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-portugalisht
Përkthime (2): zumbir, zombar
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: portugalisht gumëzhin, gumëzhin në portugalisht, zumbir në shqip
gumëzhin në portugalisht