perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

guximtar në portugalisht

Fjalë: guximtar (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-portugalisht
Përkthime (15): animoso, bravo, corajoso, honesto, valente, valoroso, bizarro, vigoroso, afoito, varonil, arrojado, atrevido, audaz, intrépido, afeito
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: portugalisht guximtar, guximtar shqip, guximtar rushani gezuar, guximtar rushani, guximtar labenishti, filmi guximtar, guximtar në portugalisht, animoso në shqip
guximtar në portugalisht

Fjalë të ngjashme

ben shteg në shkollë