perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

hije në portugalisht

Fjalë: hije (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-portugalisht
Përkthime (5): sombra, anoitecer, crepúsculo, escuridade, escuridão
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: portugalisht hije, hike the gamer, hijet van, hijet qe mbeten pas, hijet for sale, hijet e nates, hije në portugalisht, sombra në shqip
hije në portugalisht

Fjalë të ngjashme

afro wigs ndjej per ty