perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

hollë në portugalisht

Fjalë: hollë (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-portugalisht
Përkthime (21): aguado, belo, bonito, delgado, delicado, esquisito, fino, flanco, formoso, grácil, leve, magro, refinado, contado, descaso, disperso, inusual, ralo, raro, esbelto, ténue
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: portugalisht hollë, hollë në portugalisht, aguado në shqip
hollë në portugalisht