perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

hotel në portugalisht

Fjalë: hotel (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-portugalisht
Përkthime (1): hotel
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: portugalisht hotel, hotel transylvania, hotel tirana, hotel splendid budva, hotel rogner, hotel palace durres, hotel në portugalisht, hotel në shqip
hotel në portugalisht

Fjalë të ngjashme

liri tufit memec thame helm bar