perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

hua në portugalisht

Fjalë: hua (numri i letrave: 3)
Fjalë: shqiptar-portugalisht
Përkthime (2): crédito, empréstimo
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: portugalisht hua, huashan, hua yu wee, hua wei, hua ting, hua mulan, hua në portugalisht, crédito në shqip
hua në portugalisht

Fjalë të ngjashme

specializim stomatologji