perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

huaj në portugalisht

Fjalë: huaj (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-portugalisht
Përkthime (3): emprestar, prestar, alguidar
Vlerësim:
(4/5)
 
Fjalë të ngjashme: portugalisht huaj, hauz khas village, dhendri i huaj, huaj në portugalisht, emprestar në shqip
huaj në portugalisht

Fjalë të ngjashme

ekonomik bilet