perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

hyrje në portugalisht

Fjalë: hyrje (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-portugalisht
Përkthime (8): introdução, prefacio, prefácio, prólogo, boca, entrada, inserir, admissão
Vlerësim:
(2.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: portugalisht hyrje, hyrje perrallash, hyrje ne logjike, hyrje ne informatik teza, hyrje ne informatik, hyrje ne gjuhesi, hyrje në portugalisht, introdução në shqip
hyrje në portugalisht

Fjalë të ngjashme

se ndaloj dysheme druri