perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

individual në portugalisht

Fjalë: individual (numri i letrave: 10)
Fjalë: shqiptar-portugalisht
Përkthime (16): individual, peculiar, pessoal, próprio, particular, privado, propano, bizarro, esquisito, estranho, excêntrico, simples, singular, solo, especial, respectivo
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: portugalisht individual, individual taxpayer identification number, individual tax rates, individual rights, individual retirement account, individual mandate, individual në portugalisht, individual në shqip
individual në portugalisht