perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

jehonë në portugalisht

Fjalë: jehonë (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-portugalisht
Përkthime (2): eco, voz
Vlerësim:
(2.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: portugalisht jehonë, jehonë në portugalisht, eco në shqip
jehonë në portugalisht