perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

jo në portugalisht

Fjalë: jo (numri i letrave: 2)
Fjalë: shqiptar-portugalisht
Përkthime (6): desprevenido, fracassar, não, nenhum, no, quórum
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: portugalisht jo, jojo, jo vetem mode, jo vetem kafe 2014, jo vetem kafe, jo vetem fjale, jo në portugalisht, desprevenido në shqip
jo në portugalisht

Fjalë të ngjashme

kap slap egle bujk