perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

ka në portugalisht

Fjalë: ka (numri i letrave: 2)
Fjalë: shqiptar-portugalisht
Përkthime (1): boi
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: portugalisht ka, ka values, ka to pka, ka of hcl, ka of acetic acid, ka leisure, ka në portugalisht, boi në shqip
ka në portugalisht