perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

kafshoj në portugalisht

Fjalë: kafshoj (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-portugalisht
Përkthime (8): morder, picar, rilhar, roer, mordedura, mordisco, picada, picadura
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: portugalisht kafshoj, kafshoj në portugalisht, morder në shqip
kafshoj në portugalisht

Fjalë të ngjashme

vetëm për të qeshur