perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

kokë në portugalisht

Fjalë: kokë (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-portugalisht
Përkthime (8): cabeça, chefe, crepe, efe, principal, testa, cabeçalho, epígrafe
Vlerësim:
(2.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: portugalisht kokë, kokë në portugalisht, cabeça në shqip
kokë në portugalisht