perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

komandoj në portugalisht

Fjalë: komandoj (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-portugalisht
Përkthime (18): acautelar, argumentar, assinalar, justificar, mandar, mostrar, prescrever, provar, encomendar, executar, fazer, formar, ordenar, pedir, reservar, comando, mando, ordem
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: portugalisht komandoj, komandoj në portugalisht, acautelar në shqip
komandoj në portugalisht

Fjalë të ngjashme

laj d boss fyerje shqip