perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

kopsë në portugalisht

Fjalë: kopsë (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-portugalisht
Përkthime (6): botão, botou, acento, dedo, dialecto, ênfase
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: portugalisht kopsë, kopsë në portugalisht, botão në shqip
kopsë në portugalisht