perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

krah në portugalisht

Fjalë: krah (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-portugalisht
Përkthime (16): braço, perna, rama, ramo, ombro, garra, mano, mão, ala, aleta, asa, aspa, espátula, pá, pala, paleta
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: portugalisht krah, krath war droid, krah slomljenog kruga, krah resistors, krah razbijenog kruga, krah pule, krah në portugalisht, braço në shqip
krah në portugalisht

Fjalë të ngjashme

bori fanfiction brumë sfoliat