perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

krahinë në portugalisht

Fjalë: krahinë (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-portugalisht
Përkthime (13): área, comarca, esfera, espaço, região, terra, território, barriu, distrito, partido, regias, serra, zona
Vlerësim:
(1.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: portugalisht krahinë, krahinë në portugalisht, área në shqip
krahinë në portugalisht