perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

kryengritës në portugalisht

Fjalë: kryengritës (numri i letrave: 11)
Fjalë: shqiptar-portugalisht
Përkthime (2): amotinado, rebelde
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: portugalisht kryengritës, kryengritës në portugalisht, amotinado në shqip
kryengritës në portugalisht

Fjalë të ngjashme

rebel wilson