perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

kryq në portugalisht

Fjalë: kryq (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-portugalisht
Përkthime (3): aspa, cruz, espinhaço
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: portugalisht kryq, kryqi i thyer, kryqi i kuq wikipedia, kryqi i kuq vizatime, kryqi i kuq tirane, kryqi i kuq shqiptar wikipedia, kryq në portugalisht, aspa në shqip
kryq në portugalisht

Fjalë të ngjashme

punë dore kosovare