perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

kthej në portugalisht

Fjalë: kthej (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-portugalisht
Përkthime (26): girar, retorcer, revolver, rizar, rodar, torcer, tornear, virar, voltar, volver, trotar, curva, fila, meandro, revolução, rotacional, vez, afastar, soltar, deformar, devolver, dirigires, restituir, retornar, solicitar, vomitar
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: portugalisht kthej, kthej në portugalisht, girar në shqip
kthej në portugalisht