perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

ku në portugalisht

Fjalë: ku (numri i letrave: 2)
Fjalë: shqiptar-portugalisht
Përkthime (10): donde, elevar, expedir, migrar, onde, ondeei, aonde, atracar, desordenar, faltar
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: portugalisht ku, ku shtrihet shqiperia sot, ku shtrihet shqiperia, ku ma ke, ku leuven, ku klux klan, ku në portugalisht, donde në shqip
ku në portugalisht

Fjalë të ngjashme

kudo martial art si te ushqehemi