perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

kujtoj në portugalisht

Fjalë: kujtoj (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-portugalisht
Përkthime (2): acordares, recordar
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: portugalisht kujtoj, te kujtoj, mahmut ferati kujtoje, kujtoje kete kenge, kujtoje kengen time-film indian, kujtoj nenen, kujtoj në portugalisht, acordares në shqip
kujtoj në portugalisht

Fjalë të ngjashme

360 gradë noku vogël foto bredh