perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

kundërshtar në portugalisht

Fjalë: kundërshtar (numri i letrave: 11)
Fjalë: shqiptar-portugalisht
Përkthime (3): adversário, antagonista, inimigo
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: portugalisht kundërshtar, kundërshtar në portugalisht, adversário në shqip
kundërshtar në portugalisht