perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

kushdo në portugalisht

Fjalë: kushdo (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-portugalisht
Përkthime (2): alguita, algum
Vlerësim:
(3.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: portugalisht kushdo, kushdo te behet milioner, kush do behet milioner, kushdo në portugalisht, alguita në shqip
kushdo në portugalisht