perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

lak në portugalisht

Fjalë: lak (numri i letrave: 3)
Fjalë: shqiptar-portugalisht
Përkthime (2): laco, laço
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: portugalisht lak, lak wedding, lak tunu tunu, lak fm, lak channel, lak badu, lak në portugalisht, laco në shqip
lak në portugalisht