perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

lehtë në portugalisht

Fjalë: lehtë (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-portugalisht
Përkthime (16): ágil, descansado, esbelto, fácil, ingratidão, leve, leviano, ligeiro, vaporoso, aturdido, desatinado, despreocupado, frívolo, tonto, vão, versátil
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: portugalisht lehtë, lehtë në portugalisht, ágil në shqip
lehtë në portugalisht