perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

lejoj në portugalisht

Fjalë: lejoj (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-portugalisht
Përkthime (8): admitir, aquiescer, consentir, permitir, reconhecer, tolerar, concordar, facilitar
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: portugalisht lejoj, lejoj në portugalisht, admitir në shqip
lejoj në portugalisht

Fjalë të ngjashme

rezultat tenis