perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

libër në portugalisht

Fjalë: libër (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-portugalisht
Përkthime (2): livro, bibliográfico
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: portugalisht libër, libër për fëmijë, libër mësuesi, libër leximi, e-libër, libër në portugalisht, livro në shqip
libër në portugalisht