perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

lidhje në portugalisht

Fjalë: lidhje (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-portugalisht
Përkthime (31): acorrentar, cadeia, corrente, comunicacional, enlace, nexo, relacione, vínculo, associação, associarias, colorido, comissura, companhia, compenetrariam, juncal, junção, junta, juntura, parceria, união, laço, aliança, composto, federação, relato, relatório, sindicato, sociedade, empalem, trabalho, unificaria
Vlerësim:
(1.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: portugalisht lidhje, lidhje serioze, lidhje sekrete, lidhje online, lidhje martesore, lidhje librash, lidhje në portugalisht, acorrentar në shqip
lidhje në portugalisht