perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

liri në portugalisht

Fjalë: liri (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-portugalisht
Përkthime (4): autonomia, liberdade, desenfado, facilidade
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: portugalisht liri, liri tufit, liri shitit, liri rasha, liri ketit, liri gero, liri në portugalisht, autonomia në shqip
liri në portugalisht

Fjalë të ngjashme

buz qershi