perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

luaj në portugalisht

Fjalë: luaj (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-portugalisht
Përkthime (30): brincar, distrair, divertir, entreter, jogar, representar, tocar, actuar, cédula, documento, escritura, tramite, executar, jugular, confeccionar, construir, fabricar, fazer, formar, funcionar, haverdes, improvisar, intentar, laborar, obrar, operar, realizar, trabalhar, saciar, satisfazer
Vlerësim:
(4/5)
 
Fjalë të ngjashme: portugalisht luaj, luaj tavell, luaj shak shak, luaj shah, luaj murlan, luaj me piano, luaj në portugalisht, brincar në shqip
luaj në portugalisht