perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

luftoj në portugalisht

Fjalë: luftoj (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-portugalisht
Përkthime (13): batalhar, pelejar, contender, discutir, disputar, porfiar, brigar, combater, guerrear, libar, lidar, lutar, pugnar
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: portugalisht luftoj, luftoj në portugalisht, batalhar në shqip
luftoj në portugalisht

Fjalë të ngjashme

mur mur fustana me grep man of steel