perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

luginë në portugalisht

Fjalë: luginë (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-portugalisht
Përkthime (1): vale
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: portugalisht luginë, luginë në portugalisht, vale në shqip
luginë në portugalisht