perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

lundroj në portugalisht

Fjalë: lundroj (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-portugalisht
Përkthime (6): boiar, correr, fluir, flutuar, nadar, navegar
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: portugalisht lundroj, lundroj në portugalisht, boiar në shqip
lundroj në portugalisht

Fjalë të ngjashme

arrij tuba faqe shqiptare mish vici