perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

maçok në portugalisht

Fjalë: maçok (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-portugalisht
Përkthime (1): gato
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: portugalisht maçok, maçok në portugalisht, gato në shqip
maçok në portugalisht

Fjalë të ngjashme

shes playstation 3