perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

madhështor në portugalisht

Fjalë: madhështor (numri i letrave: 10)
Fjalë: shqiptar-portugalisht
Përkthime (16): imponente, majestoso, sublime, eminente, esplêndido, excelente, cantito, grande, magno, sumo, admirável, ausente, brilhante, glorioso, luzente, maravilhoso
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: portugalisht madhështor, madhështor në portugalisht, imponente në shqip
madhështor në portugalisht