perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

marrë në portugalisht

Fjalë: marrë (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-portugalisht
Përkthime (10): estúpido, idiota, imbecil, tolo, tonto, absurdo, disparatado, insano, ridículo, risível
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: portugalisht marrë, marrë në portugalisht, estúpido në shqip
marrë në portugalisht