perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

mbaj në portugalisht

Fjalë: mbaj (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-portugalisht
Përkthime (50): aferrar, agarrar, apanhar, aparar, aprisionar, capturar, coser, embargar, manter, prender, rebentar, segurar, ter, ser, conservar, guardar, calçar, carregar, levar, amparar, apoiar, secundar, sossegar, suportar, sustentar, ficar, permanecer, quedar, restar, sobrar, acarretar, adiar, enviar, transferir, trazer, afirmar, alegar, asseverar, avançar, continuar, espaldar, prosseguir, subsistir, abarcar, abraçar, abranger, conter, encerrar, implicar, incluir
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: portugalisht mbaj, mbaj sukro, mbaj saxophone, mbaj sax, mbaj pepperdine, mbaj mend, mbaj në portugalisht, aferrar në shqip
mbaj në portugalisht

Fjalë të ngjashme

punim teme diplome eci login