perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

mbretëreshë në portugalisht

Fjalë: mbretëreshë (numri i letrave: 11)
Fjalë: shqiptar-portugalisht
Përkthime (3): dama, rainha, reina
Vlerësim:
(3.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: portugalisht mbretëreshë, mbretëreshë në portugalisht, dama në shqip
mbretëreshë në portugalisht